Převod audiokazet MC do MP3 a audio CD

Provádíme kvalitní převod audiokazet MC do souborů MP3 a WAV. U digitalizace audiokazet lze vystříhat nežádoucí nahrávky a rozdělit záznam na jednotlivé skladby. V případě, že potřebujete své záznamy přehrát ve starém CD přehrávači, vytvoříme vám hudební audio CD.

Informace a objednávky

771 77 44 55

Pondělí – neděle

9:00 – 19:00

Proč digitalizace od nás?

Kvalita převodu kazet je 1:1
Plynulý obraz – video od nás se netrhá
Obraz je synchronizovaný se zvukem
Provádíme kontrolu kvality digitalizace
Audiokazety vyzvedneme u vás
K DVD vytiskneme obal s popisem
Vystříháme prázdné okrajové části
Umíme digitalizovat do druhého dne (expresní dodání)
Nad 20. h. převodu vám dáme množstevní slevu

Jak probíhá digitalizace audiokazet – převod MC do MP3 a CD

1. Zavolejte na 771 77 44 55 nebo ODEŠLETE OBJEDNÁVKU níže

Vyplňte kontaktní formulář níže a vyberte místo, kde od vás můžeme MC kazety vyzvednout. Po odeslání vám přijde kopie objednávky na mail. Následně vás budeme kontaktovat.

2. Budeme vás kontaktovat ohledně vyzvednutí audiokazet

Při tel. kontaktu od vás zjistíme vaše požadavky na výsledný formát a možnosti kdy a kde od vás můžeme MC kazety převzít. Osobní předání platí pro Prahu a Tábor.

3. Převod MC kazet na CD

Převod MC kazet je obvykle hotov do jednoho až dvou týdnů od jejich obdržení. Dobu převodu ovlivňuje pouze počet kazet. Potvrzená objednávka obsahuje odhad doby, kdy budou audiokazety na CD převedené.

4. Vrácení MC kazet a CD

Po převedení MC kazet vás kontaktujeme a domluvíme se na předání. Při osobním předání (Praha, Tábor) probíhá platba v hotovosti. V případě využití pošty odesíláme kazety a CD na dobírku.

Možná místa předání audiokazet MC – Praha

Digitalizace kazet Praha - metro A

Nemocnice Motol, Petřiny, Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Dejvická, Hradčanská, Malostranská, Staroměstská, Můstek, Muzeum, Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Flora, Želivského, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař

Digitalizace kazet Praha - metro B

Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Jinonice, Radlická, Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Můstek, Náměstí Republiky, Florenc, Křižíkova, Invalidovna, Palmovka, Českomoravská, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý most

Digitalizace kazet Praha - metro C

Háje, Opatov, Chodov, Roztyly, Kačerov, Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vltavská, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek, Letňany

Cena za převod audiokazet MC

Praha – předání kazet

Orientační plán metra - Praha

Nezávazná objednávka