Digitalizace Video8 / Hi8 / Digital8 kazet

Provádíme kvalitní převod Video8 / Hi8 / D8 kazet na DVD nebo do PC (externí HDD). Pracujeme se standardy PAL a NTSC. Hi8 / D8 kazety umíme digitalizovat, vystříhat nežádoucí záběry a z videa vytvořit DVD rozdělené do kapitol s navigačním MENU.

Informace a objednávky

771 77 44 55

Pondělí – neděle

9:00 – 19:00

Proč digitalizace Hi8 od nás?

Kvalita digitalizace Hi8 kazet je 1:1
Plynulý obraz – video od nás se netrhá
Obraz je synchronizovaný se zvukem
Provádíme kontrolu kvality digitalizace
Kazety vyzvedneme u vás
K DVD vytiskneme obal s popisem
Vystříháme prázdné okrajové části
Umíme digitalizovat do druhého dne (expresní dodání)
Nad 20. h. převodu vám dáme množstevní slevu

Jak probíhá digitalizace / převod Hi8 na DVD

1. Zavolejte na 771 77 44 55 nebo ODEŠLETE OBJEDNÁVKU níže

Vyplňte kontaktní formulář níže a vyberte místo, kde od vás můžeme Hi8 / D8 kazety vyzvednout. Po odeslání vám přijde kopie objednávky na mail. Následně vás budeme kontaktovat.

2. Budeme vás kontaktovat ohledně vyzvednutí kazet

Při tel. kontaktu od vás zjistíme vaše požadavky na výsledný formát a možnosti kdy a kde od vás můžeme Hi8 / D8 převzít. Osobní předání platí pro Prahu a Tábor.

3. Převod Hi8 / Digital8 na DVD

Digitalizace Hi8, Video8 a D8 kazet je obvykle hotova do jednoho až dvou týdnů od obdržení zakázky. Dobu převodu ovlivňuje pouze počet kazet. Potvrzená objednávka obsahuje odhad doby, kdy budou Hi8 / D8 na DVD převedené.

4. Vrácení Hi8 / Digital8 a DVD

Po převedení Hi8 / D8 vás kontaktujeme a domluvíme se na předání. Při osobním předání (Praha, Tábor) probíhá platba v hotovosti. V případě využití pošty odesíláme kazety a DVD na dobírku.

Možná místa předání Hi8 / D8 kazet – Praha

Digitalizace VHS Praha - metro A

Nemocnice Motol, Petřiny, Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Dejvická, Hradčanská, Malostranská, Staroměstská, Můstek, Muzeum, Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Flora, Želivského, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař

Digitalizace VHS Praha - metro B

Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Jinonice, Radlická, Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Můstek, Náměstí Republiky, Florenc, Křižíkova, Invalidovna, Palmovka, Českomoravská, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý most

Digitalizace VHS Praha - metro C

Háje, Opatov, Chodov, Roztyly, Kačerov, Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vltavská, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek, Letňany

Cena za převod Hi8 a Digital8 kazet

Předání Hi8 kazet – Praha

Orientační plán metra - Praha

Nezávazná objednávka