Převod MiniDV kazet na DVD / USB flash disk

Provádíme kvalitní převod miniDV kazet na DVD nebo stylový a rychlý USB flah disk v podobě videokazety. Digitalizace miniDV kazet je možná pro standardy PAL a NTSC. MiniDV kazety umíme digitalizovat, vystříhat nežádoucí záběry a z videa vytvořit DVD s navigačním MENU.

Informace a objednávky

771 77 44 55

Pondělí – neděle

9:00 – 19:00

Digitalizace miniDV od nás?

Kvalita digitalizace MiniDV kazet je 1:1
Plynulý obraz – video od nás se netrhá
Obraz je synchronizovaný se zvukem
Provádíme kontrolu kvality digitalizace MiniDV
Vyzvednutí miniDV kazet u vás
K DVD vytiskneme obal s popisem
Vystříháme prázdné okrajové části
Převod MiniDV do druhého dne (expresní dodání)
Nad 20. h. digitalizace vám dáme množstevní slevu

Jak probíhá digitalizace / převod miniDV na DVD

1. Zavolejte na 771 77 44 55 nebo ODEŠLETE OBJEDNÁVKU níže

Vyplňte kontaktní formulář níže a vyberte místo, kde od vás můžeme miniDV kazety vyzvednout. Po odeslání vám přijde kopie objednávky na mail. Následně vás budeme kontaktovat.

2. Budeme vás kontaktovat ohledně vyzvednutí kazet

Při tel. kontaktu od vás zjistíme vaše požadavky na výsledný formát a možnosti kdy a kde od vás můžeme miniDV převzít. Osobní předání platí pro Prahu a Tábor.

3. Převod MiniDV na DVD

Digitalizace miniDV kazet je obvykle hotova do jednoho až dvou týdnů od jejich obdržení. Jak dlouho převod trvá, ovlivňuje pouze počet kazet. Potvrzená objednávka obsahuje odhad doby, za jak dlouho budou miniDV na DVD převedené.

4. Vrácení MiniDV a DVD

Po převedení miniDV vás kontaktujeme a domluvíme se na předání. Při osobním předání (Praha, Tábor) probíhá platba v hotovosti. V případě využití pošty odesíláme kazety a DVD na dobírku.

Možná místa předání MiniDV pro převod – Praha

Digitalizace VHS Praha - metro A

Nemocnice Motol, Petřiny, Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Dejvická, Hradčanská, Malostranská, Staroměstská, Můstek, Muzeum, Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Flora, Želivského, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař

Digitalizace VHS Praha - metro B

Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Jinonice, Radlická, Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Můstek, Náměstí Republiky, Florenc, Křižíkova, Invalidovna, Palmovka, Českomoravská, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý most

Digitalizace VHS Praha - metro C

Háje, Opatov, Chodov, Roztyly, Kačerov, Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vltavská, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek, Letňany

Cena za převod MiniDV kazet

Praha – předání MiniDV

Orientační plán metra - Praha

Nezávazná objednávka